صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت بین کاغذ توالت مرطوب و دستمال مرطوب چیست؟
Aug 27, 2018


اول از همه، کاغذ توالت مرطوب با کیفیت بالا عمدتا از خمیر چوب خام ساخته شده است، می تواند در توالت و فاضلاب تجزیه شود؛ حوله مرطوب را نمی توان در توالت تجزیه کرد.


در مرحله دوم، با کیفیت بالا از دستمال توالت مرطوب، توسط مخاط مخاطب آزمایش می شود، PH اسیدی ضعیف است، مناسب برای افراد خصوصی و همه افراد حساس قابل اجرا؛ حوله مرطوب به خصوص برای خصوصی ساخته نمی شود؛ در نهایت، با کیفیت بالا کاغذ توالت مرطوب 99.9٪ ظرفیت استریلیزاسیون، و نه از طریق استریل شیمیایی قارچ کش، اما پاک کردن فیزیکی، ملایم و غیر تحریک کننده.


کاغذ توالت مرطوب یک نوع جدید از کاغذ توالت مرطوب است که می تواند از بین برود. با توجه به ویژگی های تمیز و ویژگی های راحتی آن، کاغذ توالت های مرطوب نسبت به حوله های معمولی خشک کاغذ، تبدیل به یک محصول جدید انقلابی در صنعت کاغذ توالت می شود.


در حقیقت، کاغذ توالت یخچال اول چین نیست. در کشورهای توسعه یافته در اروپا و امریکا، کاغذ توالت مرطوب به مدت طولانی نیازهای خانگی است. به عنوان مثال، در سوئیس، نفوذپذيري کاغذ توالت مرطوب در حال حاضر 50 درصد است، به عبارت ديگر، هر دو نفر از کاغذ توالت توالت استفاده ميکنند ؛ در آلمان، نفوذ پذیری کاغذ توالت مرطوب نزدیک به 40٪ است؛ تولد کاغذ توالت مرطوب در چین، واقعا کمک چینی ها به بهبود کیفیت زندگی، پیگیری کیفیت زندگی ضروریات خانگی ضروری است.


Hangzhou U-cloths Commodity Co.Ltd.

ما تولید کننده حرفه ای تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi، Lingxi Village، Banqiao شهر

شهر: لینان، هانگزو

ایالت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی: info@ucloths.com

اسکایپ: shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728