صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پلی استر دستمال مرطوب تمرکز بر تحقیق و توسعه و تولید
May 11, 2017

این شرکت در سال 2002 تاسیس شد و کاشته شده در سال 2005. پلی استر دستمال مرطوب تمرکز شرکت بلند مدت در تحقیق و توسعه و تولید الیاف خاص، محصولات اصلی عبارتند از مقاومت بالا پلی استر ابریشم (ویژه رشته های چند اژدها)، پلی استر دستمال مرطوب با مقاومت بالا ابریشم نایلون (نایلون 6، نایلون 66)، فوق العاده بالا پلی اتیلن با وزن مولکولی الیاف ویژه.

محصولات به طور گسترده در صنعت، بافندگی مدنی، روبان، نخ دوخت، خط ماهیگیری، ژئوتکستایل، پارچه Pengge استفاده می شود، پلی استر دستمال مرطوب لاستیک، محصولات پلاستیکی اسکلت، خط پرده، پارچه سایه، طناب، سیم، اسکلت کابل، ورزشی، بیمه کار، آتش تجهیزات پزشکی، هوا فضا، ناوبری، پزشکی، ضد گلوله محصولات، مواد پارچه فیلتر و سایر صنایع

پژوهش تولید اصلی و توسعه انواع مختلف از غیر بافته شده محصولات، از جمله انواع مختلفی از دستمال مرطوب، دستمال گردن، پلی استر دستمال مرطوب یکبار مصرف حوله حمام، حوله یکبار مصرف شستشو و غیره. شرکت در حال حاضر محیط زیست در صنعت منجر GMP تولید و مدیریت، مساحت کل 3000 متر مربع از کارگاه پاک از 10000 کارگاه تولید پاک به 100 آزمایشگاه میکروب شناسی و آزمایشگاهی همه چیز، دستمال مرطوب پلی استر را می توان در کیفیت دقیق ترین کنترل انجام می شود. پلی استر دستمال مرطوب تجهیزات برای تولید وارد شده از آلمان، فرانسه. این شرکت با روش اسمز معکوس سیستم های تصفیه آب، تعدادی از دستمال مرطوب و مرطوب اتوماتیک خط تولید، دستمال مرطوب آب تولید به EDI آب فوق العاده خالص درمان مجهز، و به بخش های پزشکی از استانداردهای آب. حرفه ای نصب شده نصب شده دستمال مرطوب مختلف، حوله پنبه، و سایر محصولات. این شرکت می تواند غیر الکلی، غیر عطر، طعم، هیچ ماده فلورسنت از دستمال مرطوب با کیفیت بالا تولید، خطوط تولید عبارتند از: دستمال مرطوب دست کودک، دستمال مرطوب پنبه، دستمال مرطوب الیاف بامبو و غیره. این شرکت دارای یک R-کلاس اول و تیم توسعه، تکنولوژی غیر بافته شده و فن آوری شیمیایی روزانه ادغام عمودی. ما در شور و شوق جهانی روبرو هستیم به انجام انواع دستمال محصولات، دستمال گردن محصولات ODM و نصب شده.

این شرکت عضو انجمن پارچه های بافته شده آسیا، واحدهای عضو چین صنعتی انجمن منسوجات، شده است و به عنوان شرکت های با تکنولوژی بالا در استان ژجیانگ، دستمال مرطوب پلی استر در گروه نخ ریسی ابر الیاف بامبو spunlace جهانی گیاهی غیر بافته تظاهرات، Shaoxing شهر امتیاز کار صداقت، کار محیط زیست، کار Mianjian. شرکت در "کیفیت اول، مشتری برای اولین بار، نوآوری مستمر، دستیابی به تعالی" فلسفه کسب و کار، و به تدریج توسعه یافته به یک تولید بزرگ داخلی، تجهیزات پیشرفته، مواد بهداشتی، پارچه ماسک، دستمال مرطوب و کسب و کار سس پزشکی، این شرکت در حال حاضر آن دو اندازی خطوط غیر بافته شده spunlace پیشرفته متقابل فرش و موازی. این متخصص در تولید 30-300g از مواد خام مانند الیاف ویسکوز، الیاف پلی استر، الیاف پنبه، الیاف بامبو، فیبر بسیار ریز و فیبر کیتین / M2 مشخصات مختلف از محصولات، عرض از 6.5CM ~ 320cm، ظرفیت تولید سالانه 13000 تن؛ محصولات خود را عمدتا به اروپا و ایالات متحده، کره جنوبی، سنگاپور، ژاپن و در شرق میانه و دیگر کشورهای توسعه یافته و مناطق صادر می شود. ما باور داریم که این شرکت خواهد شد پیشرفته مفاهیم مدیریت، کیفیت محصول بهتر، به نفع خود تمام دوستان از ستایش و پشتیبانی، ما، مثل همیشه، در ادامه به جلو با جعل نوآوری، پارچه های بافته شده و پارچه های بافته شده محصولات برای ایجاد درخشان تر!