صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای تمیز کردن مپ
Jun 22, 2018

موقعیت مپ در تمیز کردن خانوار بسیار بالا است، به ویژه وقتی که تمیز کردن کف هر روزه. اما بسیاری از مردم برخی از مشکلات تمیز کردن مپ روبرو می شوند، مانند مپ است که بیش از حد کثیف، چگونه به تمیز کردن مپ، مورب در هنگام تمیز کردن کف با مقدار زیادی از خاک رنگ آمیزی می شود، بنابراین مهم است که تمیز کردن مپ . در اینجا برای کمک به چند روش برای ارجاع شما امیدواریم.

مواد جامد را بر روی مپ حذف کنید . برای تمیز کردن مورچه بهتر است بسیار مهم است که مواد جامد را بر روی مپ بشویید. همچنین مواد جامد را خالص سازی کرده و شستشو را با آب شستشو دهید. بنابراین، هنگام تمیز کردن شستشو، بسیار خوب است که ابتدا عادت شستن مواد جامد را روی مگن تمیز کنید.


از پودر شوینده استفاده کنید. استفاده مناسب از برخی از مواد تمیز کننده نیز ساده تر است برای تمیز کردن مپ ، شما می توانید انتخاب کنید برای استفاده از پودر شستشو، شستن مپ با پودر شستشو، سرعت بیشتر سرعت، و توانایی تمیز نیز قوی است. ابتدا ابتدا شستشو را با استفاده از مواد شوینده به داخل آب بشوید تا هواپیما بهتر شود.


از مواد شوینده استفاده کنید. اگر مپ یک آشپزخانه بهداشتی است، احتمالا روغن آن است، بنابراین مواد پاک کننده کثیف را با استفاده از مواد شوینده تمیز می کند. شما می توانید مقدار مناسب مواد شوینده را مصرف کنید، سپس آب را اضافه کنید، سپس مورچه را در داخل قرار دهید، بنابراین تمیز کردن آن آسان تر است، اثر بسیار خوبی هم خواهد داشت.

استفاده از آب گرم را انتخاب کنید. اگر مورچه خود را برای مدت طولانی تمیز نکرده باشد، قطعا بسیار کثیف خواهد بود، بنابراین شما می توانید آن را با آب گرم ابتدا خیس کنید، به طوری که از بین بردن برخی از مواد کثیف بر روی مپ آسان تر است و mop را تمیز و تمیز، که بسیار مهم است.

از صابون استفاده کن اگر عادت های معمول صابون، پس از استفاده از صابون بسیار خوب است، همچنین می تواند تمیز کردن مپ، صابون نیز توانایی قوی ضدعفونی کردن، می تواند مواد کثیف بر روی مپ حذف ، می تواند بهتر استفاده می شود، این بسیار خوب است.


Hangzhou U-cloths Commodity Co.Ltd.

ما تولید کننده حرفه ای تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi، Lingxi Village، Banqiao شهر

شهر: لینان، هانگزو

ایالت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی: info@ucloths.com

اسکایپ: shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728