صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب بچه کودک می تواند مواد تشکیل دهنده را اضافه کنید
Oct 13, 2017


دستمال مرطوب بچه کودک می تواند مواد تشکیل دهنده را اضافه نکند، پوست کودک نسبتا حساس است، بنابراین در تولید دستمال مرطوب بچه کودک باید توجه داشته باشید برخی از آنها نمی توانند مواد تشکیل دهنده: عطر، عامل فلورسنت، الکل، نگهدارنده و غیره:
ذات:
ادویه ها و الکل به راحتی مواد تشکیل دهنده تحریک کننده را در نظر گرفته اند، بنابراین عطر و بوی عطر نیز باید بر اساس ترجیحات مصرف کنندگان انتخاب شود، اما افزایش ترکیب پوست به منظور افزایش خطر آلرژی ها، بنابراین برای محصولات کودک ، باید اطمینان حاصل شود که خلوص طبیعی خوب است. بنابراین، بسیاری از مارک های دستمال مرطوب از چوب خالص به وضوح مشخص شده است "هیچ الکل و ادویه جات اضافه شده است."
عامل فلورسنت:
عوامل فلورسنت نیز نباید در دستمال مرطوب استفاده شوند. اگر مرطوب مرطوب کننده حاوی یک عامل فلورسنت باشد، باید آن را در درمان مواد خام غیر بافته شده اضافه کنید که همچنین یک ماده بد برای پوست کودک است.
الکل
الکل در چوب ضد گلوله نقش ها عمدتا استریلیزاسیون است، اما الکل است فرار، آسان به پاک کردن سطح رطوبت سطح پوست، احساس تنگ و خشک، باعث ناراحتی پوست، بنابراین برای نوزاد مناسب نیست.
نگهدارنده
هدف از نگهدارنده ها حفاظت از محصول از آلودگی های میکروبی و افزایش عمر مفید و عمر محصول است. با این حال، استفاده نادرست از نگهدارنده ها می تواند باعث درماتیت آلرژیک شود. علاوه بر ادویه جات ترشیجات، دومین شایع ترین علت سوزش پوست و تحریک پوست است.
آب به طور کامل ضدعفونی نشده است
دستمال مرطوب بچه چوب اصلی جزء آب است، آب باید با آب خالص یا باکتری در آب درمان شود، اما در مرطوب مرطوب چوب روی پوست کودک و آسیب های بهداشتی ضعیف می شود. پوست کودک حساس تر به زمان خرید باید چند مولفه بالا را ببیند، اگر نمی توانید خرید کنید تا از آسیب رساندن به پوست کودک جلوگیری شود.
1، نمی تواند دست را جایگزین کند
همانطور که چند سال پیش، وزارت بهداشت در معرفی "مدیریت علامت گذاری مواد غذایی ضد عفونی" کاغذ توالت، دستمال مرطوب و دیگر بسته بندی محصولات نباید "ضد عفونی"، "ضدعفونی کردن" و سایر کلمات برچسب گذاری شود، اما "ضد عفونی" در حال حاضر "هنوز یک نقطه فروش مهم برای این محصولات است.
همانطور که Wipes Woodpulp تبلیغ شده نقطه فروش "ضد عفونی، ضدعفونی کردن" است، مردم در استفاده از دستمال مرطوب دست دست خود را شسته و به طور کامل فراموش کرده اند که مواد شیمیایی وجود دارد در دست باقی می ماند، به طوری که کودکان در معرض خطر است.
با دستمال مرطوب، این بدان معنی نیست که دست های خود را بشویید. پزشکان تاکید کردند که دستمال مرطوب بدون چربی، دستها نمیتوانند سطح پوست باکتری را از بین ببرند، دستان خود را با صابون بشویند، همراه با جریان آب، پاک ترین است.
2، قابل استفاده مجدد نیست
مطالعه در ایالات متحده همچنین نشان می دهد که با استفاده از دستمال مرطوب، Woodpulp Wipes نه تنها نمی تواند باکتری را پاک کند، بلکه بعضی از باکتری های زنده را به سطح غیر آلوده خواهد کرد. بنابراین مراقب باشید، بهتر است یک سطح جدید را برای یک حوله کاغذی پاک کنید، از پاک کردن چشم ها و سایر قسمت های حساس استفاده نکنید.
3، چشمان خود را مستقیما پاک نکنید
به ویژه نیاز به یادآوری استفاده از دستمال مرطوب چوب است، به طور خاص، به طور مستقیم چشم ها را پاک نکنید، گوش و گوش و غشای مخاط، مانند استفاده از پوست پس از تورم، خارش و سایر علائم، باید فورا استفاده از آن را متوقف کنید.
4، یک انتخاب برند معتبر را خریداری کنید
دستمال مرطوب مرطوب حاوی مقدار زیادی از مایع است، بسیار آسان است برای پرورش باکتری است، که برای روند تولید آن نیاز به نسبتا سخت است، در تولید کنندگان منظم، کارگران هر روز در هوا در فروشگاه برای ضد عفونی شدن ازن، برای اطمینان از اینکه دستمال مرطوب در تولید هوا در آلودگی باکتریایی، بهترین انتخاب برای خرید هنگامی که اطلاعات محصول کامل است، شهرت خوبی از محصولات تولید کنندگان منظم است.
دوم، سعی کنید از هر قطعه چوب استفاده کنید، یک بسته کوچک از دستمال مرطوب کوچک چوبی مانند استفاده از دستمال مرطوب انتخاب شده، هر کدام پس از استفاده باید مهر و موم شود، در اسرع وقت برای جلوگیری از فرار از ماده فعال فعال می شود.
5 بهترین انتخاب بدون عطر
مرطوب مرطوب کننده چوب مواد اولیه است هیچ عطر، ما معمولا بوی چای، عطر اسطوخدوس، اضافه شده با اضافه کردن عطر، انتخاب هیچ خمیر مرطوب مرطوب، بدان معنی است که دسترسی به مواد افزودنی کمتر برای کلمات کودک مهم تر است.
6، در واقع، کربن کم نیست
تولید دستمال مرطوب چوب خام اصلی مواد غیر بافته شده است، جزء اصلی پلی پروپیلن درجه پلی پروپیلن است. بنابراین، استفاده گسترده از دستمال مرطوب دستمال کاغذی، صرفه جویی منابع منابع ارزشمند ارزشمند، اما همچنین آسان شدن تجزیه پس از تجزیه، به راحتی منجر به "آلودگی سفید" جدید است.